MEGA Glass od KRYTEX™ si za svojím názvom stojí do bodky. Prívlastok MEGA je naozaj na mieste a to, čo tento prípravok dokáže je na nezaplatenie.

Ak patríte k majiteľom, ktorí:
svoje vozy hýčkajú z čistej lásky
chcete, aby bolo vaše auto na úrovni, rovnako ako ste vy
ste praktický a čistotný, nemáte však čas a chuť denne umývať auto, aby trochu vyzeralo
trávite na cestách priveľa času a potrebujete mať čistý výhľad za každých okolností
či len jednoducho túžite po krásnom, lesklom, reprezentatívnom vzhľade
MEGA Glass je určený presne pre vás.

KRYTEX™ MEGA Glass je hydrofóbny (odpudzujúci vodu) náter na sklo, tzv. tekuté stierače, ktorý vám naaplikujú profesionáli v detailingových štúdiách, špeciálne školení na prácu s týmto doposiaľ neprekonaným produktom vo svojej kategórii. MEGA Glass nanášajú na všetky okná vášho auta, použiť sa môže aj na spätné zrkadlá, panoramatické strešné okná a tiež aj na cúvaciu kameru. Jeho priam zázračná vlastnosť odpudzovať vodu prináša majiteľom jasný a čistý pohľad na svet nielen za slnečných dní. MEGA Glass vyráža do boja práve keď sa počasie rozhodne potrápiť motoristov a nezastaví ho ani ten najväčší lejak. Vďaka silným hydrofóbnym vlastnostiam i pri silných búrkach je viditeľnosť oveľa lepšia a jazda oveľa bezpečnejšia aj bez použitia stieračov, pretože unikajúce kvapky z okna vám nebránia vo výhľade.

Prehrať video

Ako MEGA Glass funguje?

Na sklách sa ihneď po nanesení vytvorí funkčná hydrofóbna nanovrstva, ktorá má silnú odpudivosť vody a vysoký uhol zmáčania, ktoré spôsobia, že voda sa po sklách samovoľne kĺže a kvapky sa menia na vodné guľôčky, ktoré sa šmýkajú po povrchu a následne odskakujú. Počas jazdy sú kvapky od rýchlosti približne 50 km/h odnášané prúdom vzduchu mimo skla a podstatne sa tým znižuje potreba použitia stieračov – podľa mnohých motoristov jazdia s KRYTEX™ MEGA Glass počas bežných dažďov takmer bez použitia stieračov.

Koľko „to“ vydrží?

Toto je prvá otázka zákazníkov, hlavne po skúsenostiach s inými prípravkami či tzv. tekutými stieračmi– „po dvoch týždňoch mi to už nefungovalo…“. Môžeme vás ubezpečiť, že KRYTEX™ MEGA Glass vám na sklách pri bežne používanom vozidle vydrží jeden rok a na tento čas dávame aj záruku. Okná na vašom aute budú bez šmúh, mastnoty a prachu dlhodobo, bez veľkej námahy, a aj po daždi či snehovej búrke. Je to samozrejme individuálne – podľa spôsobu jazdy, frekvencie používania vozidla a prostredia v ktorom s autom brázdite cesty. Na základe odoziev našich zákazníkov – ktorí si ho takmer vždy nechávajú aplikovať opakovane – sú s výdržou spokojní. Na nasledovnom videu vidíte test odolnosti voči riedidlu C6000…

Prehrať video

Aké sú ďalšie benefity?

Frekvencia manuálneho čistenia je vplyvom nižšieho uľpievania prachu a špiny na skle minimálna. MEGA glass si poradí so špinou, ktorá z povrchu mizne spolu s kvapkami a následné dočistenie okien je omnoho jednoduchšie.
V zimných mesiacoch ochráni vaše sklo aj pred nepríjemnou námrazou, minimalizuje jej tvorbu a odstránite ju bez namáhavého zoškrabovania.
Posledná zákernosť v podobe zahmlievania okien v chladnom počasí takmer nemá šancu a je, vďaka KRYTEX™ MEGA Glass, eliminovaná o neuveriteľných 65%. Jazda v zlom počasí sa tak pre vás stáva, vďaka jednoduchej údržbe okien a lepšej viditeľnosti príjemnou a oveľa bezpečnejšou.

Šetrnejších z vás poteší, že investícia do MEGA Glassu výrazne predĺži životnosť stieračov, a na rovinu – krásne fungujúci stierač mäkko sa kĺzajúci po hodvábnom povrchu je na nezaplatenie 😉. Oveľa menej používate aj kvapalinu do ostrekovačov, čím okrem peňaženky šetríte aj životné prostredie.

Presvedčili sme vás? Užite si vlastné divadelné predstavenie vody na vašom kryštálovo čistom skle. Investícia do MEGA Glassu je ako investovať do umenia –  wow efekt sa zaručene dostaví!

3 komentáre

  • Môžem len odporúčiť, sám to mám na aute ako certifikovaný partner. Na auto som necelý rok najazdil už vyše 40 000 km. Absolvoval som aj pomerne dlhé cesty cez 1000 km za neustáleho dažďa, stierače som použil fakt len pár krát za ten čas. MEGA Glass stale drží, stratil možno 5% svojich schopností. Ale stale je ako nový. To sú moje poznatky a vlastné skusenosti.

  • Vyskúšali sme všetličo – od lacnejších až po lepšie prípravky za nemalé peniaze. Wow efekt sa vytratil už po pár týždňoch. MEGA Glass mám na aute už nejaký ten čas – počítam niečo cez rok – a stále sa chová ako čerstvo naaplikovaný. V zime sa mi vytratila dokonca nutnosť použiť škrabku a keď tak iba jedným ťahom. O Krytexe nemá význam písať, KRYTEX TREBA ZAŽIŤ.

  • Na začiaktu sa mi do toho nechcelo isť, ale doslova mi to urvalo dekel z hlavy 🤯 Mam to na aute vyše 2 rokov (43tis km) a neustale to funguje. Odporučam každemu fakt 👌

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *