Koža ako znovuzrodená

Expert na čistenie od LeTech™ nemá konkurenciu! Nový, vysoko výkonný Leather Ultimate Cleaner, vdýchne koženým výrobkom a materiálom druhý dych a vymaže ich minulosť, nech je akákoľvek.

Nie nadarmo má tento prípravok označenie EXPERT LINE. Akonáhle sa dotkne priemyselnej kože, dejú sa zázraky. Poradí si s koženým interiérom auta, sedačkou v obývačke či stoličkami v konferenčných halách, ale nestratí sa ani pri menších prácach na koženom odeve, obuvi či kabelkách a kufroch. Skrátka, efektívne a do hĺbky vyčistí a ošetrí všetko kožené, čoho sa jeho hustá bohatá čistiaca pena dotkne. Tá absorbuje všetku mastnotu a nečistoty do seba a následne stačí jednoducho zotrieť a spolu s penou odstrániť všetko, s čím kožený výrobok za roky používania prišiel do styku.

Technologický unikát

Ultimate Cleaner, okrem obrovskej sily, s akou vdýchne starým a zničeným materiálom nový život, myslí aj na životné prostredie. Disponuje ekologickou technológiou BioCare, ktorá je založená na báze vody a s použitím ingrediencií bez agresívnych prísad. Špeciálne zložky umožňujú rýchle odparovanie aktívnej fázy čistiaceho prostriedku a nevyžaduje sa tak následné oplachovanie zvyškov. Vysoká čistiaca sila je pritom zaručená už po jedinom použití, čistenie je intenzívne a dôkladné, ale pritom mimoriadne šetrné k ošetrovaným výrobkom a vďaka BioCare formule aj k prírode.

Prehrať video

Jednoduché použitie s maximálnym efektom

Či už ste profesionál, alebo si len chcete zachrániť topánky, práca s Leather Ultimate Cleaner je prijemná a jednoduchá v oboch prípadoch. Nie sú potrebné žiadne špeciálne zručnosti, stačí prípravok naniesť, napeniť a krúživými pohybmi s kefkou zapracovať do povrchu ošetrovaného výrobku.Vysoká penivosť veľmi pomôže, vsiakne do seba aj to najhlbšie a najťažšie znečistenie a výrazne tak zvýši efektivitu čistenia. Penu treba následne, spolu s nečistotami čo najrýchlejšie odstrániť. Príjemná vôňa prírodnej kože a antibakteriálny účinok prípravku sú bonusom k čistému a vynovenému vzhľadu materiálov. Použitie je vhodné na všetky druhy prírodnej aj farbenej kože a jej textúry, okrem semišu a nubuku, ale aj pre ne má LeTech™ riešenie (Suede & Nubuck). Ultimate Cleaner dokonca vyčistí aj kožu umelú a ekokožu.

„Pooperačná“ starostlivosť

Precízne vyčistená koža si samozrejme zaslúži ďalšiu starostlivosť, aby bolo dielo dokonalé. Tu prichádzajú na rad výrobky z radu X-GUARD PROTECTED a ich efektná bodka za celkovým čistením. Leather Protection Cream alebo Leather Lotion nanesené krúživými pohybmi na dôkladne suchú, čistú a vynovenú kožu, zabezpečia ošetrovanému materiálu ochranné vlastnosti s dlhotrvajúcim účinkom. Vďaka nim sa bude koža ľahšie udržiavať, predídeme tak nežiadúcemu zachytávaniu ďalších nečistôt a koža sa uchová dlhodobo vo výbornom stave. V prípade vysokej záťaže materiálov, ako napríklad volantu, či sedadlu aktívneho vodiča, odporúčame aplikovať krémy častejšie.

Rýchla zdravotná pomoc

Záchranársky žargón je v prípade Leather Ultimate Cleaner na mieste. Prípravok s podobnými záchrannými vlastnosťami pre kožené veci, nad ktorými ste už nadobro zlomili palicu, by ste na trhu hľadali naozaj ťažko. Je špeciálne vyvinutý práve pre tento účel, šetrne a dôkladne vyčistiť zdanlivo nevyčistiteľné a navrátiť veciam ich zdravý nový vzhľad a druhý život. Precízne vybrané ingrediencie, ich optimálna koncentrácia a vyvážené zloženie tohto unikátneho produktu zlepší stav vašich kožených výrobkov, výrazne predĺži ich životnosť a nám ostane len tíško závidieť, že nemáme takéhoto experta aj na kožu ľudskú. 🙂

Leather ultimate Cleaner si môžete v rôznych objemových verziách zakúpiť priamo tu.
Pre začiatok určite odporúčame verziu 200 ml s napeňovacou fľašou.

Bez komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *