LeTech™ prípravky na čistenie kože

Prvým a základným krokom k obnove starých, či poškodených kožených častí interiéru, je čistenie. Prípravky na tento účel od značky LETECH™ dokonale, do hĺbky a precízne očistia vašu kožu a zvládnete to svojpomocne, ale s profesionálnym efektom. Použiť ich môžete nielen na interiér vášho vozidla, ale aj na sedačky, obuv, kabelky či iné znečistené kožené povrchy.

Leather Ultimate CLEANER

Leather Ultimate Cleaner EXPERT LINE s technológiou BioCare je nový vysoko výkonný čistič kože špeciálne vyvinutý na dôkladné a šetrné čistenie kože od všetkých bežných nečistôt.
Má výhody, ktoré ho robia na trhu jedinečným:
EKOLOGICKOSŤ - receptúra BioCare Formula je založená na vodnej báze s použitím európskych ingrediencií bez agresívnych prísad.
BEZPEČNOSŤ - špeciálne ingrediencie v produkte zabezpečujú rýchle odparovanie aktívnej fázy čistiaceho prostriedku, čo si nevyžaduje dodatočné zmývanie zvyškov produktu z povrchu kože.
VYSOKÁ ÚČINNOSŤ – vysoká čistiaca sila už po jednom použití odstráni aj tie najhlbšie a najťažšie nečistoty.
JEDNODUCHÉ POUŽITIE - vyvážené zloženie – optimálna koncentrácia jeho ingrediencií, uľahčuje starostlivosť o kožu na rôzne účely, od interiérov áut až po kožené doplnky. Vďaka tomu je práca s LeTech™ Leather Ultimate Cleaner EXPERT LINE pohodlná, ako pre profesionálov, tak aj pre amatérov bez špeciálnych zručností.
• má príjemnú vôňu kože
• má antibakteriálny účinok
• bol vyvinutý s ohľadom na životné prostredie
LeTech™ Leather Ultimate Cleaner sa vyznačuje silným čistiacim účinkom, ale jeho použitie je vďaka zloženiu bezpečné aj pre neprofesionálnych užívateľov.

Fabric & Alcantara CLEANER

Fabric & Alcantara Cleaner EXPERT LINE je výsledkom dlhodobého vývoja v oblasti produktov starostlivosti o tkaniny a alcantaru. Jeho zložky narúšajú molekulárnu väzbu medzi vláknami tkaniny a nečistotami, čo umožňuje odstránenie nečistôt s minimom námahy. LeTech™ Fabric & Alcantara Cleaner BIO CARE je pritom k tkaninám mimoriadne šetrný – je založený na vodnej báze – neobsahuje chlór, peroxid vodíka, amoniak a iné zlúčeniny, ktoré môžu reagovať s farbami na tkaninách. Čistič neobsahuje abrazívne častice, čím sa eliminuje mechanické poškodenie textúry látky alebo rúna. Je preto vhodný aj na čistenie jemných tkanín, ako sú vlna alebo hodváb.

Fabric & Alcantara Cleaner EXPERT LINE je ekologicky bezpečný produkt, ktorý nevyžaduje neutralizáciu a patrí do triedy biologicky odbúrateľných produktov. Nespôsobuje toxikologické a alergické reakcie a má neutrálny zápach. Prípravok tak môžete bez obáv použiť ako primárny čistiaci prostriedok na akékoľvek látkové poťahy (koberce, bytový textil, čalúnenie nábytku, autopoťahy, odevy a pod.).

Fabric & Alcantara Cleaner je vhodný na odstránenie nečistôt a fľakov ako sú:
● kečup, paradajkový džús
● krv
● mastnota
● ovocná šťava, sóda, alkohol
● škvrny od trávy
● čaj, káva, čokoláda a sladkosti
● mnoho ďalších škvŕn

Suede & Nubuck CLEANER

LeTech™ Suede & Nubuck Cleaner EXPERT LINE je výkonný a účinný čistič navrhnutý špeciálne na čistenie výrobkov zo semišu a nubuku, ako sú napríklad topánky, sedačky, kabelky, bundy a iné oblečenie. Neobsahuje agresívne abrazíva ani rozpúšťadlá, takže ho môžete bezpečne použiť na čistenie aj toho najjemnejšieho nubuku a semišu. Pri čistení sa vytvára pena, ktorá napomáha odstraňovaniu nečistôt a zaistí, že koža je efektívne a bezpečne očistená od nečistôt a škvŕn. Penové čistenie je zároveň veľmi efektívne, rýchle a šetrné, takže zachováva pôvodný vzhľad výrobku.

LeTech™ Suede & Nubuck Cleaner sa vyznačuje:
vysokou účinnosťou už pri jednom použití
bezpečnosťou – zloženie produktu zabezpečuje rýchle odparovanie aktívnej fázy čistiaceho prostriedku, čo si nevyžaduje dodatočné zmývanie zvyškov produktu z povrchu semišu
ekologickosťou – BIO CARE formula je zárukou, že výrobok je vyrobený s ohľadom na životné prostredie
jednoduchým použitím – prípravok po nanesení a vyschnutí stačí vykefovať, následne odporúčame impregnáciu

LeTech™ Vinyl & Plastic CLEANER

LeTech™ Vinyl & Plastic CLEANER je účinný čistič špeciálne vyvinutý na hĺbkové a efektívne čistenie syntetickej kože, vinylu a plastov. Je bezpečný pre materiály rôznych farieb, odtieňov a textúr. Jeho vysoká penivosť uľahčuje čistenie štruktúrovaných povrchov a výrazne zvyšuje rýchlosť a efektivitu čistenia.

Zvláštnosťou čističa je ľahká vôňa pravej kože.

LeTech™ Vinyl & Plastic Cleaner EXPERT LINE s technológiou BioCare Formula má nasledujúce jedinečné vlastnosti:
● vysoký účinok už pri jednom použití
● bezpečný pre rôzne odtiene a textúry
● antibakteriálna účinnosť
● príjemná vôňa
● vyvinutý s ohľadom na životné prostredie

How It Works? 

1.

Creative Idea

Stop chasing the money and start chasing the passion.

2.

Start Designing

Stop chasing the money and start chasing the passion.

3.

Development & Payment

Stop chasing the money and start chasing the passion.

Neviete, ktorý produkt LeTech™ si vybrať?
Kontaktujte nás, radi vám poradíme!

Some of our services

Counter Fraud Services

Provide a comprehensive counter fraud service through the prevention, detection and investigation of fraud.

Customer Relations Improvement

Customer Relations and Service Improvement is a section within the Customer Care and Performance.