LeTech™ prípravky na farbenie kože

Sortiment Letech™ určený na farbenie kože je určený pre profesionálov. Poskytuje na trhu najširšiu paletu sýtych farebných odtieňov, kompatibilných so všetkými druhmi kože. Tieto produkty svojou kvalitou a možnosťami použitia presahujú priemyselné normy kožiarskych závodov a zodpovedajú najnovším trendom a požiadavkám výrobcov kožených produktov vo všetkých odvetviach - v automobilovom a nábytkárskom priemysle a tiež výrobcami koženej galantérie. Sortiment výrobkov LeTech™ EXPERT LINE s technológiou VibrantPlus+ bol vytvorený profesionálmi pre profesionálov.

LeTech™ LEATHER Colourant

Inovatívne farbivo na kožu EXPERT LINE s technológiou Vibrant PLus+ od spoločnosti LeTech™
Špecializované polyuretánové farbivo na vodnej báze vyvinuté pomocou špičkových technológií na výrobu kože, ktoré obsahuje najvyššiu koncentráciu pigmentu so zvýšeným jasom, čo umožňuje jednoducho nájsť správnu farbu a úplne zmeniť farbu koženého výrobku niekoľkými vrstvami farbiva.
Farbivo na kožu LeTech™ Leather Colourant je určené na farbenie prírodnej a syntetickej kože a vyznačuje sa nasledujúcimi vlastnosťami:
● bezkonkurenčný jas a sýtosť farbív
● dvojnásobný obsah pigmentu
● dvojnásobne vyššia krycia schopnosť farbív
● vysoká odolnosť voči oteru a opotrebovaniu
● vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom
● výnimočne jemná disperzia pigmentu
● vynikajúca mäkkosť a elasticita farbiva
● ohľaduplnosť k životnému prostrediu
● spĺňa najnovšie normy pre kožené výrobky

Viskozita LeTech™ Leather Colourant umožňuje nanášať farbivo striekacou pištoľou, ručne štetcom alebo valčekom. Farbivo je možné s rovnakou účinnosťou použiť na opravu a farbenie drobných nedostatkov na koži, a tiež na úplné prefarbenie koženého výrobku.

LeTech™ EDGE Paint

LeTech™ EDGE Paint™ je prvotriedne polyuretánové farbivo na kožené hrany na vodnej báze. Pri jeho sa výrazne uľahčuje a urýchľuje proces kvalitného ukončovania hrán a okrajov kože. Po zaschnutí získa koža nádherný polomatný vzhľad, napríklad na okrajoch kožených tašiek, peňaženiek a kabeliek svetoznámych prémiových značiek.

Vyrába sa v širokej palete jasných, sýtych farieb.

Vlastnosti LeTech™ EDGE Paint™:
● rýchle ukončenie koženého okraja príslušného tvaru
● vysoká krycia schopnosť
● prémiový matný vzhľad
● neuveriteľná odolnosť voči ohybovému zaťaženiu
● dokonalé adhézne vlastnosti
● ohľaduplnosť k životnému prostrediu
● spĺňa najnovšie normy pre kožené výrobky

LeTech™ ANILINE Dye Pro

Anylýnové farbivo LeTech™ ANILINE Dye Pro je vysoko koncentrované organické farbivo na alkoholovej báze s vysokou penetračnou a farbiacou schopnosťou. Je ideálne na reštaurovanie kože bez ochranného náteru aj na primárne farbenie nefarbenej kože (kože po lúhovaní). Umožňuje tiež farbenie výrobkov zo semišu, nubuku, anilínu a sťahovacej kože.

Vlastnosti LeTech™ ANILINE Dye Pro:
● dokonalá sýtosť a krycia schopnosť
● vysoká penetračná schopnosť
● vysoká trvanlivosť a stabilita farbiva
● ohľaduplnosť k životnému prostrediu
● spĺňa najnovšie normy pre kožené výrobky

LeTech™ DYE PRO Fixative

Fixačné činidlo LeTech™ DYE PRO Fixative je špecializovaný produkt, ktorého účelom je fixácia anilínového farbiva Aniline Dye Pro.

Po aplikácii fixačné činidlo LeTech™ Dye Pro Fixative vytvorí väzbu s anilínovým farbivom vo forme dlhých vo vode nerozpustných molekúl, ktoré výrazne zlepšujú väzbu farbiva s koženými vláknami. Fixačné činidlo nemá negatívny vplyv na samotné farbivo a zachováva jeho sýtosť, zafarbený výrobok je tak odolnejší proti vplyvom vody a vlhkosti.

Vlastnosti LeTech™ ANILINE Dye Pro:
● Zlepšuje väzbu medzi farbivom a kožou
● Výrazne predlžuje trvanlivosť a stabilitu farbiva
● Inovatívna receptúra na fixáciu anilínových farbív na koži
● Udržuje farebnú sýtosť farbiva
● Ohľaduplnosť k životnému prostrediu
● Spĺňa najnovšie normy pre kožené výrobky

Neviete, ktorý produkt LeTech™ si vybrať?
Kontaktujte nás, radi vám poradíme!