LeTech™ vône kože

Obnovenie koženého interiéru by nebolo kompletné bez jemnej prírodnej koženej arómy. LeTech™ má voňavé fľaštičky, ktoré sú vyvíjané v synergii s ostatnými produktami LeTech™ a prinavrátia tak koženým výrobkom príjemnú charakteristickú vôňu, ktorá ostáva dlhodobo zachovaná. Parfémy sú bezpečné, šetrné k životnému prostrediu, ich efekt je okamžitý a umocňuje dokonalosť celkovej renovácie.
Naplňte svoj domov, interiér auta, obchodné priestory alebo kanceláriu tradičnou vôňou prvotriednej prírodnej kože.

LeTech™ Leather Aroma

LeTech™ Leather Aroma Classic EXPERT LINE je prémiový aromatizátor s vôňou prírodnej kože. Pochádza z kožiarskeho priemyslu v Európe, kde sa používa v rovnakom chemickom zložení na aromatizáciu elitnej prírodnej kože.
Jej účinok sa prejaví takmer okamžite - v priebehu niekoľkých minút po nastriekaní poskytuje hlbokú bohatú vôňu prírodnej kože.
Vôňa je dodávaná s príveskom na kožu. Špeciálne vybraná prírodná koža prívesku dokonale a dlhodobo absorbuje a udržiava vôňu arómy. Prívesok sa dodáva s koženou šnúrkou, vďaka ktorej ho môžete ľahko zavesiť kamkoľvek si budete priať.

LeTech™ Leather Aroma Classic EXPERT LINE má jedinečné výhody:
● vôňa drahej prémiovej kože
● EKOLOGICKOSŤ - spĺňa prísne požiadavky na environmentálnu bezpečnosť a ekologickú výrobu, obsahuje prírodné rastlinné zložky
● VYSOKÁ ÚČINNOSŤ - je vyvíjaný v symbióze s ostatnými prípravkami LeTech™ a pri ich použití je zaručená vysoká a dlhotrvajúca účinnosť
● jednoduché použitie

LeTech™ Leather Aroma Classic EXPERT LINE je ideálna pre interiér auta, kožené tašky a doplnky, interiér domácnosti, maloobchodné priestory a kancelárie.

Neviete, ktorý produkt LeTech™ si vybrať?
Kontaktujte nás, radi vám poradíme!