LeTech™ prípravky na ošetrenie a impregnáciu kože

Pred aplikáciou ošetrujúcich LeTech™ produktov musí prebehnúť čistenie výrobku alebo poťahu. Následne kvalitne pripravený podklad ošetríme a impregnujeme ďalším radom technologicky výnimočných produktov, ktoré sa navzájom dopĺňajú, čím zabezpečíme dlhodobý a stabilný účinok obnovy kožených materiálov s maximálnym efektom. Inovatívna technológia X-GUARD PROTECTED použitá v prípravkoch je unikátnou receptúrou, špeciálne vyvinutou na ochranu kože každého druhu.

LeTech™ LEATHER Protection CREAM

LeTech™ Leather Protection Cream X-GUARD PROTECTED je ochranný krém na kožené produkty, ktorý vznikol na základe dlhodobého vývoja profesionálnej starostlivosti o tieto výrobky. Inovatívnosť ochranného krému spočíva v jeho zložení – poskytuje koži komplexnú starostlivosť a ochranu napriek neagresívnym zložkám, z ktorých je vytvorený. Jeho jedinečné zloženie kombinuje moderné komponenty na udržanie vodnej a tukovej rovnováhy kože a inovatívnu ochrannú technológiu na báze najnovších polymérov.
LeTech™ Leather Protection Cream má tieto jedinečné vlastnosti:
● udržuje základnú, vodno-mastnú rovnováhu kože
● obsahuje balík UV inhibítorov, ktorý pomáha predchádzať zmene farby kože a jej vyblednutiu
● inovatívna technológia polymérov, ktorá poskytuje silnú ochranu proti mechanickému oderu a odpudzuje nečistoty
● jedinečným prvkom v zložení krému je balík modifikátorov, ktoré vytvárajú príjemný, jedinečný hmatový zážitok z dotyku kože a minimalizujú pnutie kože
● krém obsahuje aromatické prísady, ktoré dodávajú ošetreným koženým výrobkom jemnú vôňu drahej kože
● v kréme je integrovaná aj technológia ANTI-SCRIP, ktorá úplne eliminuje nepríjemné zvuky pri styku trecích prvkov interiéru s kožou
● dodáva koži jedinečnú a prémiovú vôňu drahej kože

LeTech™ Fabric & Alcantara Protector SB

LeTech™ Fabric & Alcantara Protector SB je profesionálny vysoko účinný ochranný prostriedok na tkaniny a alcantaru. Je určený na extrémnu ochranu týchto tkanín pred rôznym znečistením, má dokonalé hydrofóbne a oleofóbne vlastnosti.
Fabric & Alcantara Protector SB X-GUARD PROTECTED je prípravok na báze rozpúšťadla a je určený na profesionálne použitie. Výrobok chráni tkaninu a alcantaru bez toho, aby zničil štruktúru a rúno materiálu, pričom zachováva skvelé pohmatové vlastnosti. Ochranný prostriedok je ideálny pre všetky typy prírodných a syntetických tkanín.

Fabric & Alcantara Protector SB X-GUARD PROTECTED má tieto vlastnosti:
● špeciálne zložky podporujú odparovanie v aktívnej fáze výrobku, čo zabezpečuje rýchle schnutie a urýchľuje vašu prácu
● zvýšené ochranné vlastnosti sa dosahujú už po jednom ošetrení prípravkom
● pri striekaní prípravku pomocou vzduchového kartáča alebo striekacej pištole je spotreba prípravku minimálna, pretože aj malá časť prípravku dokáže ochrániť veľkú plochu
● spĺňa najnovšie normy výroby kože, ekologické a toxikologické normy
● keďže je výrobok na báze ekologického rozpúšťadla, má dlhšiu trvanlivosť v porovnaní s výrobkami na báze vody
! LEN NA PROFESIONÁLNE POUŽITIE:
NEDOVOĽTE, ABY SA VÝROBOK DOSTAL DO KONTAKTU S PLASTOVÝMI PRVKAMI, GUMOVÝMI A POLYMÉROVÝMI POŤAHMI.

LeTech™ Leather Pull-Up Oil

LeTech™ Leather Pull-Up Oil Natural / Birch Scent / Leather Scent vytvára na koži voskový efekti. Olejové zloženie výrobku kožu vyživuje a robí ju mäkšou a pružnejšou, zanecháva patinovaný vzhľad. .Je určený na rastlinne činenú kožu, anilínovú kožu a pull-up kožu.
Výrobok sa môže používať aj na vytvorenie výrazného tónovacieho efektu na rastlinne činenej koži. Po aplikácii Leather Pull-Up Oil CRAFT LINE sa vytvorí na povrchu kože jemný voskový film. Je ideálny na tašky, poľovnícke príslušenstvo, obuv, opasky, sedlá a postroje na kone. Nehodí sa na semiš a nubuk.

LeTech™ Leather Pull-Up Oil CRAFT LINE je k dispozícii v 3 rôznych vôňach s jedinečnými vlastnosťami:
1. Birch Aroma (breza) – pridaním vysokokvalitného brezového oleja sa získa sladká olejová vôňa s tónmi dymu a dreva. Olej má tiež zvýšenú konzervačnú schopnosť a zabraňuje rastu plesní a baktérií na koži.
2. Leather Aroma (koža) – vôňa prvotriednej prírodnej kože vytvorí s koženým predmetom ešte príjemnejší pocit a zdôrazní jeho jedinečnosť.
3. Natural (neutral) – vôňa prírodných olejov bez akýchkoľvek aromatizátorov, vyrobená len s prírodnými zložkami pre starostlivosť a ochranu kožených predmetov.

LeTech™ Leather Re-Colouring Balm

LeTech™ Leather Re-Colouring Balm Neutral / Light Brown / Dark Brown / Black je inovatívny balzam na opätovné zafarbenie kože, ktorý dokonale obnovuje farbu a vzhľad všetkých savých kožených výrobkov – či už starých alebo nových. Balzam sa veľmi ľahko používa a dokonale obnovuje farbu kože, ktorá bola spálená UV žiarením. LeTech™ Leather Re-Colouring Balm je vytvorený podľa úplne novej receptúry s použitím najnovších farbiacich pigmentov a ochranných zložiek, čo zaručuje vynikajúce výsledky pri každom použití. Dokonale pôsobí na tie miesta kože, ktoré boli vystavené slnku a vybledli alebo sa opotrebovali a je vhodný na prefarbenie známok drobného poškodenia kože (odreniny, drobné škrabance a vyblednuté miesta).
Balzam sa plne vstrebáva do kože a počas používania sa nevymýva. Obsahuje prírodné zložky, ktoré udržiavajú kožu jemnú, pružnú a nedotknutého vzhľadu. Obsahuje aj hydrofóbne a nečistoty odpudzujúce zložky, ktoré chránia kožu pred vlhkosťou, účinkami vonkajšieho prostredia a znečistením.
LeTech™ Leather Re-Colouring Balm je ideálny na obnovu farby nasledujúcich typov výrobkov:
● nábytková koža
● obuv a kožené odevy
● kožené doplnky
● nie je vhodný na semišovú a nubukovú kožu

Neviete, ktorý produkt LeTech™ si vybrať?
Kontaktujte nás, radi vám poradíme!