Licencia KRYTEX™ MARINE

Vitaj v svete člnov, lodí a jácht! Naviažeme na to, čo si sa naučil v KRYTEX™ kurze a poskytneme ti postupy a taktiky, ktoré sú neoddeliteľné od profesionálneho pôsobenia v tomto vodnom svete.

Tak vyraz do sveta KRYTEX™ MARINE a ukáž všetkým, ako sa vieš presadiť a získať výhodu pred konkurenciou.

krytex-marine-01b

Kedy a kde?

Stretneme sa v školiacom centre KRYTEX™, kde ti prenesieme naše know-how a podrobne ti vysvetlíme všetko potrebné. Tam ťa čaká tím profesionálov, ktorí ťa zasvätia do sveta KRYTEX™ MARINE. Celý proces licencovania trvá jeden deň, čo ti umožní mať dostatok času na otázky a riešenie problémov. Začíname o 9:00h a končíme o 20:00h.

Adresa:

Školiace centrum KRYTEX™
Cesta mládeže 18,
901 01 Malacky

Učíme ťa v praxi

Zabudni na nudné teoretické školenia. U nás sa venujeme predovšetkým praxi. Prejdeme si problémy a potom ich aplikujeme na rôzne povrchy. Ukážeme ti, čo je správne a čo nie. Na vlastnej koži si vyskúšaš správnu aplikáciu a poučíš sa zo svojich chýb.

krytex-marine-02b

Sme stále v kontakte:

U nás nájdeš podporu a môžeš sa bez obáv opýtať vždy, keď to potrebuješ. Ak niečo plánuješ, môžeme ti poradiť, ako to urobiť na 100%. Môžeš sa spoľahnúť, že v KRYTEX™ MARINE nikdy nebudeš sám, bez ohľadu na to či už ide o pomoc s aplikáciou alebo o stratégiu predaja služby.

Máš detailingové štúdio? Chceš sa stať licencovaným partnerom KRYTEX™?