ŠKOLITELIA

Získaj pomoc priamo od tých najlepších školiteľov, od takých ktorí sú ti ochotný vyriešiť tvoj problém a nájsť riešenie na základe skúseností ktoré získali po celej Európe. Presne takých školiteľov nájdeš u nás

Ján Trokšiar

konateľ / tréner

Svet detailingu pre mňa vždy predstavoval nezávislosť a túžbu. Čím viac som spoznával problematiku v praxi, tým jasnejšie mi bolo, že to bude náročná cesta. Dnes som šťastný, že som vytrval a nevzdal som sa.

V roku 2018 som spoznal členov tímu KRYTEX™, mali sme spoločný cieľ a zdieľali rovnakú filozofiu. Spolu sme začali pracovať a stanovili sme si vlastné pravidlá komunikácie, či už v práci, alebo mimo nej. A verím, že to funguje skvele. Neustále sa snažíme vytvárať nové ciele, aby sme stále rástli.

Rada na záver: Neboj sa neúspechu. Strach môžeš mať iba z toho, že o rok budeš na rovnakom mieste, ako si teraz.

Šimon Masár

obchodný zástupca / tréner

Do HT CAPITAL, s.r.o. som sa dostal začiatkom roku 2021, keď som na internete uvidel reklamu a zistil, že niečo také existuje. Dostal som sa pod mentorské krídla tímu KRYTEX™ a všetko začalo do seba zapadať. Vtedy som sa rozhodol, že sa do toho pustím naplno a začnem sa učiť…

Dnes má práca obchodníka a trénera významné miesto v mojom živote. Som vďačný, že môžem svoje skúsenosti posúvať ďalej.

A na záver mám jednu radu: Neboj sa začať niečo, čomu na začiatku nerozumieš. Pokiaľ budeš mať vášeň, trpezlivosť a túžbu uspieť, úspech príde. A to najmä vtedy, keď budeš mať okolo seba správnych ľudí, ktorí ti veria.

Petra Trokšiarová

spoluzakladateľ / marketing

Ku KRYTEX™ som sa dostala v ten správny čas, čiže od úplného štartu KRYTEX™ na Slovenskom trhu a svojou kreativitou a zmyslom pre detail som bola nápomocná prezentovať jej výnimočné produkty. Absolvovala som školenia rad po rade a získala informácie, ktoré implementujem do svojej práce. V každom detaile odrážam filozofiu KRYTEX™ a to, čo náš celý tím dokážeme. Dnes svojimi znalosťami a skúsenosťami podporujem fungovanie, rast a víziu tímu KRYTEX™. 

Moja rada: Behom 12 mesiacov môžeš mať 12 mesiacov výhovorky, alebo 12 mesiacov tvrdej práce. Voľba je na tebe.

Vytvorili sme priestor pre tých, ktorí chcú rásť...

"KRYTEX™ mi umožnil prezentovať a aplikovať zákazníkom svetovú kvalitu so zárukou spokojnosti."

Andrej Kovaľ
KCK garage detailing

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce et gravida dui, sed accumsan."

Petr Novák
Super Car

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce et gravida dui."

Matej Ďurkovič
Detailng MD

Chceš viac informácií o výrobkoch KRYTEX™, alebo možnosti získať licencie na ich aplikáciu?

 Neváhaj a kontaktuj nás ! 

 

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.