O NÁS

Zabudni na nezmyselné záruky a nutnosť pravidelného vyživovania keramických povlakov. V KRYTEX™ to tak nie je. Sami sme sa o tom za niekoľko rokov presvedčili. A teraz to chceme dokázať aj tebe. Pozri si, aké skúsenosti a možnosti ti ponúkame.

Prečo vzniklo školiace centrum KRYTEX™

Každý z Vás sa pokúsil postaviť na vlastné nohy a narazil na problém. Od začiatku s KRYTEX™ to vidíme na každom licencovaní. Preto sme si povedali, že to zmeníme a pomôžeme Vám sa vyhnúť zbytočným chybám a problémom.

Čo ťa u nás čaká

Vytvorili sme školenia na vysokom štandarde. Naši školitelia majú bohaté skúsenosti z mnohých zahraničných workshopov pre profesionálnych detailérov. Ich odbornosť a znalosti ti bezpodmienečne pomôžu posunúť sa vpred.

Ako bonus získavaš pravidelné aktuálne novinky tejto značky a informácie o našich workshopoch.

Náš tím

U nás získate pomoc priamo od tých najlepších školiteľov. Sú pripravení aktívne pracovať na riešení vašich problémov, na základe skúseností získaných po celej Európe. Presne takýchto školiteľov nájdete u nás.

Vytvorili sme priestor pre tých, ktorí chcú rásť...

"Vďaka značke KRYTEX™ sme pochopili, čo znamená ponúkať zákazníkom kvalitnú keramickú ochranu."

Patrik Mišeje
Kaktus Garage

"Produkty firmy KRYTEX™ mi otvorili dvere do inej dimenzie. To, čo deklaruje výrobca, platí aj v reálnom živote a nielen “papierovo” ako u väčšiny výrobcov. Spokojnosť našich zákazníkov je na prvom mieste."

Alexander Tóth
Marine Detailing Bratislava

"Som rád, že môžme zákazníkom ponúknuť produkty na svetovej úrovni, za ktorými si stojím." 💎

Michal Chupáň
AMFICAR Žilina

Chceš viac informácií o výrobkoch KRYTEX™, alebo možnosti získať licencie na ich aplikáciu?

 Neváhaj a kontaktuj nás ! 

 

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.