O spoločnosti

Školiace centrum KRYTEX™ je predovšetkým spojenie Ján Trokšiar a Petra Trokšiarová. Práve oni sa pred niekoľkými rokmi rozhodli pre značku KRYTEX™. Napriek mnohým ťažkostiam a prekážkam, ktorým v tom období stála celá krajina, sa dokázali postaviť na vrchol, ako víťazi.

Pozrite sa, aká bola ich cesta.

Prvé stretnutie

Pri našom prvom stretnutí so značkou KRYTEX™ sme mali len víziu. Videli sme dieru na trhu a aká je možnosť priniesť detailérom stabilitu a kvalitu. Čoskoro sme však zistili, že to, čo sa na prvý pohľad zdalo jednoduché, je v skutočnosti oveľa zložitejšie a náročnejšie.

Netrvalo dlho, kým sme sa zorientovali v problematike trhu a potrebám detailingu. Začali sme chápať požiadavkám, s ktorými sa bežne detailéri stretávajú, preto sme vypracovali stratégiu, aby sa vedeli oceniť prínosy tejto inovatívnej značky a začali sa produkty aplikovať v detailingových štúdiách.

Stabilita a kvalita

Od samého začiatku nám bola známa stabilita a kvalita našich produktov, avšak detailérom to až tak jasné nebolo. Neustály pohyb obchodníkov v ich dielni, ktorý ponúkali stále nové značky a dávali produkty zadarmo, viedlo detailérov k ťažkostiam rozlíšiť, čo je skutočne účinné. Boli otrávení, že väčšina týchto produktov fungovala približne rovnako.

Presvedčiť ich o tom, že KRYTEX™ je úplne iný, spoľahlivý produkt založený na pravde, bolo pre nás výzvou. Po dvoch rokoch vzniklo tréningové centrum KRYTEX™, s cieľom vzdelávať ďalších nadšencov z oblasti detailingu v Českej a Slovenskej republike.

Súčasnosť

V súčasnej dobe nás znepokojuje, že mnoho značiek a obchodníkov bez akýchkoľvek znalostí láka do svojich kruhov ďalších nadšencov. Následne spoločne zistia, že ich vzťah nebol založený na pravde. Títo predajcovia zarábajú na produktoch, ktoré nefungujú, chýba im stabilita a záruka.

Bohužiaľ toto sa celé skrýva za „vyživovanie alebo revitalizácia”, čo je len lotéria so zákazníkom.

Preto sme sa rozhodli ísť na verejnosť, situáciu napraviť a dať na výber, aby ste sa dokázali rozhodnúť, ktorou cestou chcete ísť. Vytvorili sme KRYTEX™ školiace centrum, aby sme ukázali naozaj profesionálnu tvár tejto značky.

Licencovanie

S cieľom poskytnúť tým, ktorí sa chcú posunúť vpred, získať stabilitu vo svojej práci a ponúknuť kvalitné služby, sme sa rozhodli zdieľať všetky poznatky, ktoré sme získali na platených školeniach a workshopoch po celom svete.

Okrem toho ti prinášame ďalšie výhody, ktoré ti žiadna značka na našom trhu neponúka.

Predávame len produkty, ktorým sami veríme...

Ak máte záujem pracovať so špičkovými prípravkami, kontaktujte nás - radi vám ich predvedieme.